Erkende PEB, EPB, EAP energiedeskundigen in de gemeente Elsene

Energiedeskundigen

De energienormen als je gaat bouwen of verbouwen worden steeds strenger. Ook als je je woning wil verkopen moet je met een aantal belangrijke eisen rekening houden.

Gelukkig zijn er energiedeskundigen die je hierbij kunnen helpen. Ze kunnen certificaten opstellen, het energieniveau van je woning in het oog houden tijdens de opbouw of je helpen om energie te besparen in je woning.

In België hebben de Gewesten de verantwoordelijkheid over de energiecertificaten. Daarom kunnen er kleinen verschillen zijn in de taken van de energiedeskundigen per gewest.

Hier vind je een overzicht.  

Uw selectie 1050 Elsene 5 km PEB EPB EAP
Binnen een straal van
Type

Energiedeskundigen in de buurt van Elsene

3e 3e 1000 Brussel PEB
Irene Abad Alonso 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
Philippe Abel 1000 Brussel EPB
Abv Environment Abv Environment 1180 Ukkel PEB
Hafid Ait Abderrahmane 1030 Schaarbeek EPB
Fouad Ait Ben Ali 1040 Etterbeek EPB
Carolina Alonso 1040 Etterbeek EPB
Guillaume Amand 1000 Brussel EAP
Michel Amand 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
Didier Ange 1170 Watermaal-Bosvoorde EPB / PEB
Earch Bvba Architectenvennootschap Earch 1030 Schaarbeek PEB
Scsprl Archiwind Societe D architectes 1030 Schaarbeek PEB
Bernard Arnould 1160 Oudergem EAP
Architects Art And Build 1060 Sint-Gillis (Brussel) PEB
Carole Aspeslagh 1180 Ukkel EPB
Pluricite Atelier D architecture Pluricite Sprl 1170 Watermaal-Bosvoorde PEB
Olivia Auquier 1040 Etterbeek EPB
Jessica Axmacher 1180 Ukkel EPB / PEB
B612 ASSOCIATES B612 ASSOCIATES 1180 Ukkel EPB / PEB
Marc Bachot 2980 Zoersel EAP / EPC
Nicolas Balleriaux 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
Thierry Baneton 1190 Vorst EPB
Stéphane Barbier 1170 Watermaal-Bosvoorde PEB / PEB
Stéphane Barbier 1030 Schaarbeek EPB
Philippe Baudin 1000 Brussel EPB / CPE
Vincent Baudry 1000 Brussel EPB
Fabienne Bauwens 1160 Oudergem EPB
Igor Baworowski 1180 Ukkel EAP / EPB
Christian Bayet 1180 Ukkel EPB
Christian Bayet 1030 Schaarbeek PEB
Sprl Bbt Projects 1000 Brussel PEB
Mohammed Ben Taleb 1190 Vorst EPB
Alexandre Berbinschi 1160 Oudergem EPB / PEB
Marilyn Bernard 1040 Etterbeek PEB
Nicolas Bertouille 1000 Brussel EPB
Samia Bessalah 1160 Oudergem EAP / EPB / CPE / PAE / PEB
Muriel Bettonville 1190 Vorst EPB
Burcu Bilge 1190 Vorst EPB
Quentin Blondeau 1050 Elsene EPB / PEB
Elodie Boigelot 1180 Ukkel EPB
Xavier Bonnoron 1160 Oudergem EPB
Bertil Boonstra 1160 Oudergem EPB
Sofiane Boudahri 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe EPB
Frédéric Boulenger 1180 Ukkel EPB
Sébastien Bourgeois 1030 Schaarbeek EPB
François-nicolas Breuls De Tiecken 1180 Ukkel EPB
Guillaume Brumagne 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe PEB
Guillaume Brumagne 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe EPB
Joël Brunet 1180 Ukkel EPB
Renaud Bughin 1050 Elsene EAP / PEB
Benoit Buntinx 1170 Watermaal-Bosvoorde EPB
Office Bureau D architectes A-fine 1030 Schaarbeek PEB
S.a Bureau D architecture Emile Verhaegen 1160 Oudergem PEB
Seco Bureau De Contrôle Technique Pour La Construction 1040 Etterbeek PEB
Xavier Burgraeve 1000 Brussel EPB
Noël Cacheux Jean 1180 Ukkel EPB
Steve Cailler 1000 Brussel EPB
Bernadette Callens 1180 Ukkel EPB
Cédric Callewaert 1030 Schaarbeek EPB
Hilde Godelieve Carens 2050 Antwerpen EAP / EPC
Romuald Casier 1050 Elsene EPB
Jean-Philippe Caufriez 1170 Watermaal-Bosvoorde EAP / EPB
Paul Ceulemans 1060 Sint-Gillis (Brussel) EAP
Elie Chabrillat 1180 Ukkel EPB
Elie Chabrillat 1030 Schaarbeek EAP
Thierry Charlier 1170 Watermaal-Bosvoorde EPB
Jean-philippe Coenjaerts 1030 Schaarbeek EPB
Laurent Collignon 1040 Etterbeek EPB
Bram Colson 1050 Elsene EPC / EPB
Gérald Coppieters 1040 Etterbeek EPB
Nicolas Cornélis 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe EAP
Laurent Cottenier 1170 Watermaal-Bosvoorde EPB
Vincent Courtejoie 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe EAP
Julie Crahay 1180 Ukkel EPB
Quentin D UDEKEM 1180 Ukkel EAP / EPB / CPE / PAE / PEB
Benoît Dangoisse 1040 Etterbeek EPB
Philippe Danhier 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
Tomer Danino 1190 Vorst EPB
Didier Dannau 1180 Ukkel EPB
René Danneels 1030 Schaarbeek EAP
Bajic Darko 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
Julien Darquennes 1180 Ukkel EAP / PEB
Fabien Dautrebande 1030 Schaarbeek EAP
Simon De Brouwer 1180 Ukkel EPB
Sandrine De Broyer 1050 Elsene EPB / PEB
Céline De Bueger 1050 Elsene EPB
Alexandre De Campos Mourao Godinho 1050 Elsene EPB
Jeffrey De Coster 1030 Schaarbeek EPB
Sabine De Halleux 1160 Oudergem EPB
Evelyne De Keyser 1030 Schaarbeek EPB
Philippe De Mey 1190 Vorst EPB
Olivier De Schrevel 1180 Ukkel EAP / EPC / EAP / EPB / CPE / PAE / PEB
Lionel De Smet 1030 Schaarbeek EPB
Marc De Wavrechin 1050 Elsene EPB
Adrien De Wouters D oplinter 1180 Ukkel EPB
Hubert Debiesme 1050 Elsene EPB / PEB
Pierre-yves Delens 1180 Ukkel EPB / PEB
Frédéric Delobelle 1040 Etterbeek EPB / CPE / PEB
Pierre Demin 1160 Oudergem EPB / CPE / PAE / PEB
Yannick Denayer 1190 Vorst EPB
Eve Deprez 1030 Schaarbeek EPB
Pierre Deramay 1030 Schaarbeek EPB
Thomas Deville 1210 Sint-Joost-ten-Node EPB
P Dewint André 1050 Elsene EPB
Giansante Di Pietro 1050 Elsene EPB
Jérôme Dinaux 1170 Watermaal-Bosvoorde EPB
Jean-pierre Donnay 1050 Elsene EPB
Guillaume Donnet 1040 Etterbeek EAP
Wido Dorigo 1190 Vorst EPB
Joelle Driesens 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe EPB
Joëlle Driesens 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe PEB
Robin Du Parc 1030 Schaarbeek EPB
Robin Du Parc Locmaria 1030 Schaarbeek PEB
Christine Duchamps 1170 Watermaal-Bosvoorde EAP
Gilles Duchenne 1050 Elsene EPB
Ali El Asli 1000 Brussel EPB
Enesta Enesta 1060 Sint-Gillis (Brussel) PEB
Perrine Ernest 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
Benoït Errembault 1050 Elsene EPB
EGPI Etude & Gestion de Projets Immobiliers 1180 Ukkel PEB
Pinto architectes sc sprl Faidherbe & Pinto Architectes Sc Sprl 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB / PEB
Claudia Falcinelli 1040 Etterbeek EPB
Nicolas Fallon 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe EPB
David Faniel 1180 Ukkel EPB
Christian Farber 1180 Ukkel EPB
Gilles Favart 1000 Brussel EPB
Fcl Engineering Fcl Engineering 1050 Elsene PEB
Sprl Felgen Engineering 1050 Elsene PEB
Dimitri Ferier 1050 Elsene EPB / PEB
Felipe Fernandez Gutierrez 1190 Vorst EPB
Fabrice Fierens 1160 Oudergem EPB
Mustapha Firouchane 1000 Brussel EPB
David Fleury 1060 Sint-Gillis (Brussel) EAP
(fti) Flow Transfert International 1180 Ukkel EPB / EPB / PEB
Djenabo Fonseca Rangel 1050 Elsene EPB
Laurent Fonteyn 1180 Ukkel EPB
Gérôme Forthomme 1050 Elsene EPB / PEB / PEB
Géraldine Francart 1050 Elsene EAP
Laetisia Franck 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
Paulina Frankowska 1050 Elsene EPB
Sarah Frere 1180 Ukkel EPB
Valentine Fruchart 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
André Gailly 1160 Oudergem EPB
Alexandre Geuens 1040 Etterbeek EPB
Alix-Angèle Gewelt 1040 Etterbeek EPB
Eric Gewelt 1160 Oudergem EPB
Teresa Ghisleni 1030 Schaarbeek EPB
Jean-françois Ghys 1190 Vorst EPB
Jean-François Ghys 1190 Vorst PEB
Alexandre Gilles De Pelichy 1050 Elsene EPB
Jean-marie Gilles De Pelichy 1180 Ukkel EPB
Gems Global Energy Management Solutions 1040 Etterbeek PEB
Emilie Gobbo 1190 Vorst EPB
Frederic Goeminne 1050 Elsene EPB
Thomas Goetghebuer 1170 Watermaal-Bosvoorde EPB
Samiyel Gokalp 1030 Schaarbeek EPB
Alix Goossens 1180 Ukkel EPB
Stéphanie Gosuin 1060 Sint-Gillis (Brussel) EAP
Nicolas Goubau 1210 Sint-Joost-ten-Node EPB / PEB
Value Green 1000 Brussel PEB
Grégory Grosjean 1040 Etterbeek EPB
Mathieu Guerin 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe EPB
Sébastien Guilmin 1050 Elsene EPB
Gaelle Guyomarc h 1160 Oudergem EPB
Piotr Guz 1000 Brussel EPB
Maxime Hardy 1050 Elsene EPB
Amaury Hauptman 1180 Ukkel EPB
Didier Hazard 1050 Elsene EPB / PEB
Marc Heck 1040 Etterbeek EPB
Jan Steven Hendrickx 1210 Sint-Joost-ten-Node EAP / EPC
Dominique Herinckx 1180 Ukkel EPB
Loïc Hermant 1180 Ukkel EPB
Damien Hock 1030 Schaarbeek EPB
Pierre Hoenig 1170 Watermaal-Bosvoorde EAP
Florence Hoffmann 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
Marc Hombert 1040 Etterbeek EAP
Erdinc Horzum 1050 Elsene EPB
Nasri Houaiss 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe EPB
Nicolas Houyoux 1160 Oudergem EPB
Didier Huart 1190 Vorst EAP
Didier Huart 1190 Vorst EPB
Maria Huerdo Fernandez 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe EPB
Gregory Hye 1030 Schaarbeek EAP / EPB
Jean-françois Jacques 1170 Watermaal-Bosvoorde EPB
Philippe Jelli 1030 Schaarbeek EPB
Sylvie Joachim 1190 Vorst CPE / PEB
Sylvie Joachim 1190 Vorst EPB
Christel Joassin 1210 Sint-Joost-ten-Node EPB / PEB
François Jossart 1050 Elsene EPB
Stéphane Jourdain 1180 Ukkel EPB
Mathieu Jourquin 1000 Brussel EPB
Narendra Joveneau 1190 Vorst EPB
Scrl Jzh & Partners 1050 Elsene PEB
Sami Kamar 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe EPB
Caroline Kints 1160 Oudergem EPB / CPE / PAE
Raynitchka Kissiova 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
Frédéric Klopfert 1170 Watermaal-Bosvoorde EPB
Kurt Knuysen 2430 Laakdal EAP
Boris Kozyreff 1050 Elsene EPB
Michaël Kram 1050 Elsene EPB
Philippe Laenen 1170 Watermaal-Bosvoorde EPB
Grégory Lahoud 1040 Etterbeek EPB
Gianni Lamia 1000 Brussel EPB
Thierry Lamy 1050 Elsene EPB
Marieke Landron 1160 Oudergem EPB
Martha Larson 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe EPB
Marc Laurencin 1180 Ukkel EPB
Vincent Le Pape 1050 Elsene EPB
Thomas Leclercq 1160 Oudergem EAP / EPB / PAE / PEB
François Lederer 1000 Brussel EAP
Isabelle Lefebvre 1170 Watermaal-Bosvoorde PEB / CPE
Pascal Legrand 1050 Elsene EPB
Sébastien Lemaitre 1160 Oudergem EPB / PEB
Marc Lemye 1190 Vorst EAP
Cynthia Leveau 1000 Brussel EPB
Olivier Libert 1050 Elsene EPB
Nicolas Libon 1050 Elsene EPB
Maxime Liegeois 1180 Ukkel EPB
Maxime Liégeois 1180 Ukkel EAP / PEB
Xavier Liekens 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe EPB
Arnaud Lignian 1000 Brussel EPB
Dominique Limpens 1050 Elsene EPB
Cédric Lobbe 1050 Elsene EPB
Philippe Losseau 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
Ciré Ly 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
M&R Engineering SA M&R Engineering SA 1160 Oudergem EPB / PEB
Peter Macken 2050 Antwerpen EAP
Jan Maeyens 1000 Brussel EPC / EAP
Cécile Mairy 1000 Brussel EPB
Raphaël Makowczynski 1160 Oudergem EPB
Magdalena Malek 1040 Etterbeek PEB
Charlie Malou 1170 Watermaal-Bosvoorde EPB
Tony Martin 1170 Watermaal-Bosvoorde EPB
Laurent Martinelle 1190 Vorst EPB
Damien Massart 1040 Etterbeek EPB
Damien Mathelart 1050 Elsene EPB
Noël Mattelet 1160 Oudergem EAP
Geoffroy Matthys 1190 Vorst EPB
Nathalie Matz 1190 Vorst EAP
Dominique Maus 1190 Vorst EPB
Xavier Meersseman 1160 Oudergem EPB
Gaëlle Mercier 1040 Etterbeek EPB
Frédéric Michaux 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
Corentin Michel 1160 Oudergem PEB
Lisa Michel 1050 Elsene EPB
Jean-françois Minne 1040 Etterbeek EPB
Michaël Miry 1050 Elsene EPB
Marc Mistiaen 1040 Etterbeek EPB
Engineering MK 1050 Elsene PEB / PEB
Engineering MK 1190 Vorst EPB
Alexandra Mocole 1160 Oudergem EAP
Thérèse Moens 1160 Oudergem EPB
Thierry Moest 1050 Elsene EPB
Vincent Molenberg 1160 Oudergem EPB
Sylvain Montagne 1000 Brussel EPB
Montois Partners Architects Sa Montois Partners Architects Sa 1050 Elsene PEB
Christophe Moraine 1180 Ukkel EPB
René Moreau 1190 Vorst PEB
Thierry Moriau 1180 Ukkel EPB
Gianluca Morozzo Della Rocca 1000 Brussel EPB
Karim Mourtada 1030 Schaarbeek EPB
Eric Mubanga Jean-marie 1040 Etterbeek EPB
Clémentine Mukamugema 1210 Sint-Joost-ten-Node EPB
Julie Murs 1170 Watermaal-Bosvoorde PEB
Sami Naouar 1180 Ukkel EPB
Fethi Nehili 1180 Ukkel EPB
Haïm Daniel Nezri 1190 Vorst EPB
Raphaël Nguyen 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
Aymar Niabia-etsala Olivier 1040 Etterbeek EPB
Nicodeme&associes Sprl Nicodeme&associes Sprl 1190 Vorst PEB
Benoit Nis 1180 Ukkel EPB
Omar Noumair Abel 1190 Vorst EPB
Frederic Oleksandrow 1180 Ukkel EPB
Raphaël Orts 1050 Elsene EPB
Anne-Françoise Pahaut 1060 Sint-Gillis (Brussel) EAP / EPB
Elli Papacosta 1050 Elsene EPB
Béatrice Parré 1160 Oudergem EPB / PEB
Michel Partos Jérôme 1000 Brussel EPB
Mathieu Penelle 1050 Elsene EPB
Manuel Perez Perez Jesus 1050 Elsene EPB
Peritas 1000 Brussel PEB
Xavier Petit 1180 Ukkel PEB
Xavier Petit 1040 Etterbeek EPB
Lepa Petkovic 1000 Brussel EPB / PAE
Julien Peyrebrune 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
Nhut Pham Minh 1030 Schaarbeek EPB
Vincent Pierret 1060 Sint-Gillis (Brussel) PEB
Vincent Pierret 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
Vincent Pigault De Beaupre 1180 Ukkel EPB
Stefanie Pilottek 1180 Ukkel EPB
Claude Pimpurniaux 1040 Etterbeek EPB
Miguel Pinto Goncalves Luis 1050 Elsene EPB
Jeremy Plateau 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
Ioana Plesca 1050 Elsene EPB
Sylvie Pletschet 1180 Ukkel EPB
Emmanuelle Poels 1180 Ukkel EPB
Cédric Polet 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
Benjamin Pors 1170 Watermaal-Bosvoorde EPB / CPE
Jean-françois Puissant-baeyens 1050 Elsene EPB
Amar Rahmouni 2040 Antwerpen EAP
Corinne Raucq 1040 Etterbeek EPB
Julien Renaux 1180 Ukkel EPB
Emmanuelle Reusens 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
Martin Richelle 1050 Elsene EPB
Anne Ripet 1000 Brussel EAP
Céline Robert 1030 Schaarbeek EPB
Laurent Robyn 1190 Vorst EPB
Séverine Roman 1040 Etterbeek EAP / EPB
Jean-henri Rouard 1030 Schaarbeek EPB
Emmanuel s Heeren 1040 Etterbeek EPB
Thierry Santkin 1050 Elsene EPB
Beniamino Santoro 1160 Oudergem EPB
Mimoun Saoudi 1050 Elsene EPB
Julie Scandolo 1000 Brussel EPB
Renaud Schuermans 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe EPB
Abdelhanine Sedki 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
Reggy Seyns 1190 Vorst EPC / PEB
Sunita Singh 1000 Brussel EPB
Patrick Maurice Sinnesael 1030 Schaarbeek EPC / EPB
Cathy Slot 1040 Etterbeek EPB / CPE / PEB
Jean-françois Smets 1000 Brussel EPB
Stations Sncb Holding 1060 Sint-Gillis (Brussel) PEB
Gl - Shape Architect Societe Civile Sprl Gl - Shape Architect 1030 Schaarbeek PEB
Pierre Somers 1180 Ukkel EPB
Vincent Sommelette 1180 Ukkel EPB
Audit Sophia 1180 Ukkel PEB
Engineering Sophia 1180 Ukkel PEB
Kevin Maria Spiessens 2980 Zoersel EAP / EPC
Erwin Spitzer 1040 Etterbeek EPB
Eric Staner 1170 Watermaal-Bosvoorde EPB
Ionel Stanica 1040 Etterbeek EPB
Olivier Staumont 1050 Elsene EPB
Jean-didier Steenackers 1190 Vorst EPB
Jean-Louis Stellia 1160 Oudergem EAP
Jozef Stoffels 2430 Laakdal EAP / EPC
Céline Surdiacourt 1180 Ukkel EPB
Anysia Surny 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
François Sury 1160 Oudergem EPB
Maurice Swaelens 1180 Ukkel EPB
Nathalie Tavares Bastos 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe EPB
Wim Luc Tavernier 1190 Vorst EPB / EPC / EPB / EPC
Sa Technical & Data Consulting 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe PEB
Cédric Tedesco 1050 Elsene EPB
Liesbet Temmerman 1000 Brussel EPB
Albin Thomas 1050 Elsene EPB
Charles-henry Thomson 1030 Schaarbeek EPB
Laurent Tielemans 1030 Schaarbeek EPB
Raphael Tilman 1050 Elsene EPB
Raphaël Tilman 1050 Elsene EAP / PEB
Goéric Timmermans 1170 Watermaal-Bosvoorde EAP
Tpf Engineering Tpf Engineering 1190 Vorst PEB
Laurent Trierweiler 1000 Brussel EPB
Fabrizio Trobbiani 1000 Brussel EPB
Marion Trzcinski 1040 Etterbeek EPB
Dimitri Tsimopoulos 1180 Ukkel EPB
Alexandre Valette 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
Lysbeth Van 1050 Elsene EAP
Kristien Van Bont 1000 Brussel EPB
Nicolas Van Eetvelde 1180 Ukkel EPB
Vea Van Eetvelde Architectes 1180 Ukkel PEB
Cathy Van Hemelryck 1180 Ukkel EPB
Gaël Van Hemelryck 1190 Vorst EPB / PEB
Frédéric Van Hoof 1060 Sint-Gillis (Brussel) EAP
Frédéric Van Hove 1050 Elsene EPB
Jean-sébastien Van Keymeulen 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
Philippe Van Lierde 1190 Vorst EPB
Renaud Van Meerbeeck 1180 Ukkel EPB
Bernard Van Noorbeeck 1040 Etterbeek PEB
Architecten Vandebergh 2980 Zoersel EAP
Benoît Vanden Breede 1000 Brussel EAP / PEB
Florence Vanden Eede 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
Patrice Vandenberg 1040 Etterbeek EPB
Didier Vander Heyden 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
Thierry Vandergoten 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe EPB
Xavier Vanderlinden 1190 Vorst EPB
Nicolas Vandernoot 1170 Watermaal-Bosvoorde EAP / EPB / CPE / PAE
Pieterjan Vanderoel 1170 Watermaal-Bosvoorde EAP
Caroline Vanhauw 1000 Brussel EPB
Béatrice Vanhille 1060 Sint-Gillis (Brussel) PEB
Lore Vantomme 1000 Brussel EPB
Mirjana Velickovic 1060 Sint-Gillis (Brussel) EPB
Anastasia Velnidis 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe EAP
Christophe Verbiest 1050 Elsene EPB
Gustaaf Joannes Vermeulen 2980 Zoersel EAP / EPC
Rein Verrelst 1000 Brussel EPB
Erik Verstraeten 1170 Watermaal-Bosvoorde EPB
Kristof Omer Verstraeten 2980 Zoersel EAP / EPC
Olivier Verstraeten 1000 Brussel EPB
Romain Verva 1180 Ukkel EPB / PEB
Christophe Verwilghen 1060 Sint-Gillis (Brussel) EAP / EPB
Christian Viroux 1170 Watermaal-Bosvoorde EPB
Thuy Vo Nhu 1050 Elsene EPB
Corentin Voglaire 1190 Vorst EPB
Axelle Voye 1030 Schaarbeek EPB
Sébastien Walckiers 1170 Watermaal-Bosvoorde EAP
Thierry Wantens 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe PEB
Luc Willeaume 1180 Ukkel EPB
Thierry Willems 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe EPB
Anne Winkin 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe EPB
Frédéric Wiringer 1180 Ukkel EPB / PEB
Barbara Wolff 1000 Brussel EPB
Françoise Wouters 2980 Zoersel EAP / EPC
Renata-maria Zambrzycka 1160 Oudergem EPB

© copyright 2014
Powered by Livios
NL | FR